Live Food = No Sale

I just bought them for the price I quoted. I’ll find the email receipt it I have to. :laughing: Ah well. I didn’t realize they rotated the sales that often. Good catch.

875 + (150 * 3) = 1325 / 3 = 441 per month. Compared to $559 that’s a good $118. ~$25 per week to not have to deal with rats, though :+1: Personal preference, of course.

95-185 grams at ARS is $2 a piece, too :cry:

1 Like